Zespół

Kim są nasi mechanicy?

Każdy z nas przepracował tysiące godzin, grzebiąc w silnikach, zarówno w pracy, jak i naprawiając jakiś klasyk stojący w garażu od kilku lat. Łącznie przepracowaliśmy 240800 godzin, czyli blisko 86 lat. Można powiedzieć, że jako jeden mechanik, jesteśmy już starymi piernikami ;-) Zaczynaliśmy pracę w młodym wieku, w różnych firmach, ba, nawet w różnych branżach. Połączyła nas motopasja oraz idea pracy, w której nie będziemy musieli się przed nikim tłumaczyć i wymijająco patrzeć w dół. Pracujemy tak, aby Klient wiedział, że płaci za usługę, która faktycznie nosi stempel "premium". Poza tym lubimy piłkę nożną, sporty zimowe i dobre piwo! :-)

Sebastian

Mistrz, wieloletni praktyk, pasjonat. Ukończył dwie szkoły mechaniczne. Ma bogate doświadczenie i instynkt, który pozwala mu pracować praktycznie z każdym silnikiem, nawet przy pierwszej styczności. Biegle opanował składanie rozrządów z zamkniętymi oczami oraz system zawieszenia Opla, których mamy kilkadziesiąt w stałej obsłudze.

Sławomir

Mistrz, wieloletni praktyk, złota rączka. Specjalista od zadań trudnych i niemożliwych. Od wielu lat serwisuje także maszyny rolnicze i inne większe maszyny spalinowe. Niewiele samochodów jest w stanie oprzeć się jego umiejętnościom diagnostycznym.

Paweł

Mistrz, wieloletni praktyk, człowiek orkiestra. Potrafi rozłożyć i złożyć każdy mechanizm, skrzynię biegów, napęd. Pasjonat motoryzacji, składający już swój trzeci prywatny projekt. Specjalista od silników, układów sprężania.

Artur

Mechanik, absolwent szkoły mechanicznej, dyplomowany spawacz i wyróżniający się na ogólnopolskich konkursach wiedzy technicznej mechanik. Dokładny, cierpliwy i wnikliwy diagnosta, ze smykałką do elektryki.

O nas

W naszych serwisach podstawowym aspektem działalności jest długofalowa współpraca - nasi Klienci wiedzą, że mechanik naprawiając auto, szuka wszelkich usterek, nie skupia się tylko na danym zdaniu. Rzetelność i szybkość naprawy zaskarbiły sympatię szerokiego grona Klientów, którzy cenią pewność i fachowość naprawy ponad inne.

Nasze biuro

Adres : Łódzka 3
  80-180, Gdańsk
Tel: : +48 600 054 738
Email : gdansk@astika.pl
Otwarte : Pn- Pt
  09:00 - 17:00

Instagram